[obrazek]

II etap gminny konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka odbędzie się w dniu 18 marca br. (wtorek) w Domu Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a (sala widowiskowa) od godz. 9.30. 

Już wkrótce eliminacje do konkursu Warszawska Syrenka 2014. Zapraszamy do udziału w Konkursie uczniów klas 0 – VI szkół podstawowych oraz wszystkich klas gimnazjalnych.

37. Konkurs Recytatorski
Warszawska Syrenka                    
II. Etap gminny
III. Etap powiatowy

Warszawska Syrenka, konkurs z wieloletniš tradycjš, pobudza aktywnoœć twórczš i odkrywa młode talenty recytatorskie. Ponadto, przyczynia się do rozwoju czytelnictwa i popularyzacji literatury.
Już od 37 lat Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka z powodzeniem promuje kulturę języka i rozpowszechnia kulturę słowa na Mazowszu. Co roku, w eliminacjach do finału bierze udział kilkanaœcie tysięcy dzieci i młodzieży z całego województwa mazowieckiego.
Zapraszamy do udziału w Konkursie uczniów klas 0 – VI szkół podstawowych oraz wszystkich klas gimnazjalnych.
Eliminacje konkursowe odbędš się :
II etap gminny w dniu 18 marca br. (wtorek) w Domu Kultury w Łomiankach ul.
Wiejska 12a (sala widowiskowa) od godz. 9.30.
III etap powiatowy w dniu 21 marca br. (pištek) w Domu Kultury w Łomiankach ul.
Wiejska 12a (sala widowiskowa) od godz. 9.30.
 
Regulamin Konkursu oraz Karta Uczestnika sš do pobrania ze strony www.kultura.lomianki.pl. Zgłoszenia prosimy dostarczać do dnia 14 marca br. (włšcznie) – oryginał, do recepcji Domu Kultury.
Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie dyplomów na zakończenie każdego etapu odbędzie się w Domu Kultury w Łomiankach.
Prosimy pamiętać, że czas trwania indywidualnych prezentacji nie może przekraczać 3 minut.


Regulamin Konkursu

Karta uczestnika

Oœwiadczenie jury


Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki