[obrazek]

Warsztaty bębniarskie dla dzieci – Rytmiczna Radoœć

kiedy?
Poniedziałek 16,00 – 17,00 grupa I
Poniedziałek 17,00 – 18,00 grupa II (trwajš zapisy)


Kategoria wiekowa:

5 – 10 lat

Koszt:
25 zł jednorazowe wejœcie, 100 zł karnet miesięczny

O zajęciach:
Od 16 wrzeœnia w naszym Domu Kultury odbywajš się warsztaty bębniarskie dla dzieci w ramach Szkoły Muzyki Bębnów- Rytmiczna Radoœć. Mali bębniarze spotykajš się w poniedziałki w godzinach popołudniowych. Program przygotowany specjalnie dla dzieci obejmuje naukę gry na afrykańskich bębnach djembe. Dzieci uczš się grać rytmy autorskie i afrykańskie, tworzš zespołowe aranżacje oraz nabywajš umiejętnoœci akompaniowania do różnych piosenek.


[obrazek]

Oprócz doskonalenia nauki gry na instrumencie, nauczyciel z Centrum Rytmiczna Radoœć dba rozwój psychospołeczny każdego dziecka. Uczestnicy majš okazję, by wyruszyć na bardzo ważne „safari w kierunku własnego serca”, by wytropić talenty, umiejętnoœci, marzenia, wzmocnić poczucie własnej wartoœci. Dzieci uczš się również komunikować między sobš i współpracować w grupie. Co więcej, tworzenie muzyki bębnów wyzwala wiele radoœci, sprzyjajšc ich rozwojowi emocjonalnemu.
O powstajšcych nowych grupach poinformujemy na bieżšco.

O instruktorze:
Zajęcia w DKŁ prowadzi Katarzyna Kosycarz z Rytmicznej Radoœci.


Informacje i zapisy:
Krystian Tyrański, e-mail: k.tyranski@niebianskierytmy.pl
www.rytmicznaradosc.pl

[obrazek]
[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

 


Szczegółowy harmonogram zajęć może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatorów. Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do rezerwacji miejsc na zajęcia w recepcji Domu Kultury.Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki