[obrazek]

8 wrzeœnia 2014 ruszajš zajęcia
"Warsztaty bębniarskie dla dzieci - SMB Rytmiczna Radoœć"

kiedy?
od 8 wrzeœnia
Poniedziałek 16,00 – 17,00 grupa I 5-6 latki
Poniedziałek 17,00 – 18,00 grupa II 7/10 - latki


Kategoria wiekowa:

5 – 10 lat

Koszt:
30 zł jednorazowe wejœcie, 100 zł karnet miesięczny

O zajęciach:
Od 8 wrzeœnia w naszym Domu Kultury odbywajš się warsztaty bębniarskie dla dzieci w ramach Szkoły Muzyki Bębnów- Rytmiczna Radoœć. Mali bębniarze spotykajš się w poniedziałki w godzinach popołudniowych. Program przygotowany specjalnie dla dzieci obejmuje naukę gry na afrykańskich bębnach djembe. Dzieci uczš się grać rytmy autorskie i afrykańskie, tworzš zespołowe aranżacje oraz nabywajš umiejętnoœci akompaniowania do różnych piosenek.

Oprócz doskonalenia nauki gry na instrumencie, nauczyciel ze Szkoły Muzyki Bębnów Rytmiczna Radoœć dba rozwój psychospołeczny każdego dziecka. Uczestnicy majš okazję, by wyruszyć w fascynujšcš przygodę by wytropić własne talenty, umiejętnoœci i marzenia. Dzieci uczš się również komunikować między sobš i współpracować w grupie. Co więcej, tworzenie muzyki bębnów wyzwala wiele radoœci, sprzyjajšc ich rozwojowi emocjonalnemu.


[obrazek]

[obrazek]

O instruktorze:
Zajęcia w DKŁ prowadzi Zajęcia w DKŁ prowadzi Katarzyna Zadora.


Informacje i zapisy:
Krystian Tyrański, e-mail: k.tyranski@rytmicznaradosc.pl
www.rytmicznaradosc.pl

 

Szczegółowy harmonogram zajęć może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatorów. Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do rezerwacji miejsc na zajęcia w recepcji Domu Kultury.Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki