Joga, Fitness i Relaksacja
Zajęcia rozpoczynamy 1 kwietnia 2019 r.

[obrazek]

Kiedy:
poniedziałki, godz. 11.30-13.00
pištki godz. 19.30 - 21.00 

Kategoria wiekowa:
bez ograniczeń

Koszt:
Bezpłatne zajęcia dla mieszkańców Łomianek sfinansowane ze œrodków Gminy Łomianki. 


O zajęciach:
Ćwiczenia dla każdego, dopasowane do twoich możliwoœci i zaawansowania, które wzmocniš, uelastyczniš twoje ciało, poprawiš kondycję fizycznš, równowagę i koncentrację. Możesz zaczšć w każdym wieku, niezależnie od tego, czy do tej pory joga była ci obca. Poznasz asany, które możesz wykonywać wszędzie – w parku, w domu, przy biurku, w podróży, kiedy się  obudzisz lub przed snem. Poznasz także ćwiczenia oddechowe, które w połšczeniu z ćwiczeniami fizycznymi pomogš ci skupić uwagę na chwili obecnej, i oderwać się od natłoku myœli i spraw, które ci doskwierajš.

O instruktorach:

Weronika – absolwentka studiów podyplomowych Trener Personalny, posiada legitymację instruktora sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnoœciš fitness. Prowadzi zajęcia fitness, pilates i inne z zakresu aktywnoœci ruchowej. Uzyskany certyfikat Instruktora Pilates w jednym z najsłynniejszych klubów fitness w Stanach Zjednoczonych „EQUINOX”. Posiada także certyfikat, uprawniajšcy do prowadzenia zajęć ze zdrowego kręgosłupa oraz aqua aerobiku. Promuje aktywnoœć ruchowš, jako formę walki z nadwagš i otyłoœciš, a także zdrowy tryb życia i przeciwdziałanie stresowi, sięga też po techniki pozytywnego myœlenia. Stawia na dbanie o siebie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ponadto ukończyła studia na kierunki Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Obecnie studiuje Psychologię, interesuje się rozwojem osobistym i dšży do tego by żyć szczęœliwie. Jest coachem, motywuje do stawiana sobie celów i ich realizacji.

Cały czas rozszerza swoje kwalifikacje, by lepiej zadbać o siebie i klientów. Ukończony kurs jogi w ramach projektu „Zdrowe Społeczeństwo” w Warszawie.

Kami – dyplomowany nauczyciel jogi, ukończyła podyplomowe studia Joga i Relaksacja na AWF-ie w Warszawie, posiada certyfikat ze zdrowego kręgosłupa. Prowadzi zajęcia jogi i relaksacji, zdrowego kręgosłupa, jogi zdrowego kręgosłupa, tai chi, a także mocniejsze. Współpracowała lub współpracuje między innymi z OSiR-em Ursus, Fitnestribe w Żyrardowie, EXO Fitness w Markach, ICDS-em w Łomiankach, Zielonš Akademiš w Czosnowie, Arenš Active w Warszawie, FitFamem w Ożarowie Mazowieckim, Szkołš Tańca TWIST w Błoniu, a także z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Łomiankach i Jabłonnie, ale przede wszystkim z Self Active Planet. Ponadto, posiada nauczycielskie wykształcenie polonistyczne, a także po ukończeniu socjologii jest psychologiem społecznym. Ukończyła także kurs jogi w ramach projektu „Zdrowe Społeczeństwo” w Warszawie.

 ZAPRASZAMY SERDECZNIE!


Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki