Kino Pištkowe:
Sala Widowiskowa Domu Kultury, ul. Wiejska 12a
w pištki po 20.00

Zapraszamy na seanse filmowe dla dorosłych. Wstęp wolny.


03.10
Film nawišzujšcy do imprezy z cyklu Dookoła Œwiata Grecja

reżyseria: Phyllida Llyod

Młoda Sophie chciałaby zaprosić na swój œlub ojca, którego nigdy nie poznała. Na podstawie pamiętnika matki wyłania trzech potencjalnych kandydatów. W rolach głównych: Meryl Streep, Colin Firth, Pierce Brosnan. Głównym miejscem realizacji zdjęć do filmu była grecka wyspa Skopelos. Ponadto zdjęcia kręcono na wyspie Skiathos, w miejscowoœci Damouchari na wybrzeżu kontynentalnej Grecji, na wyspie Thassos. Projekcja jest tematycznie powišzana z odbywajšcym się tego dnia spotkaniem z cyklu Dookoła Œwiata: Grecja.


10.10
„Zakochani w Rzymie”
reżyseria: Woody Allen

Komedia "Zakochani w Rzymie", poœwięcona jest Amerykanom i Włochom zmagajšcym się w Wiecznym Mieœcie z rozlicznymi miłosnymi perypetiami. Woody Allen kusi widzów najatrakcyjniejszš komediowš obsadš tego roku. Nominowani do Oscara Ellen Page i Jessem Eisenbergiem, uwielbiana przez reżysera Penelope Cruz, do tego Roberto Benigni oraz Alec Baldwin.

[obrazek]


24.10
„Blue Jasmine”
reżyseria: Woody Allen


Nagrodzona Oscarem i Złotym Globem rola Cate Blanchett, która wcieliła się w rolę Jasmine. Kobietę, która przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena. Jednak kiedy zostaje on zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta małżeństwa zablokowane, jej uporzšdkowane życie z dnia na dzień zmienia się nie do poznania.

[obrazek]
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki