ZADUSZKI JAZZOWE
02.11 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00

SALA WIDOWISKOWA DKŁ, UL. Wiejska 12a

Bilety: w przedsprzedaży 20zł, w dniu koncertu 25 zł
Zapraszamy na koncert jazzowej zadumy!

Zaduszki to dzień, w którym dopada nas melancholia i szukamy chwili wytchnienia. Wspominamy swoich bliskich zmarłych i pragniemy chociaż na chwilę się wyciszyć. Koncert, który przygotowaliœmy dla Państwa stworzy nastrój odpowiedni do zadumy i przemyœleń. Muzyka jazzowa wycisza i pozwala na chwilę oderwać się od rzeczywistoœci. Już w najbliższš niedzielę 02.11 o godz. 18.00 zapraszamy na niezwykły koncert. Na naszej scenie zobaczymy znanego nie tylko na polskiej scenie muzycznej Krzysztofa Œcierańskiego, oraz  Tomasa Celis Sancheza!

[obrazek]

Krzysztof Œcierański – muzyczny samouk. Po kilku latach gry w amatorskich zespołach, został w wieku 22 lat basistš jazz-rockowego zespołu Laboratorium, z którym nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów, także za granicš, m.in. na festiwalach w Hiszpanii i w Indiach. Obecnie grywa z Bernardem Maselim a także Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Radulim. Ma na koncie współpracę z artystami reprezentujšcymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Marek Grechuta, John Porter, Jan Pluta, Republika, Marek Wilczyński, zespół Wilki, zespół Krzak i inni.

[obrazek]

Tomas Celis Sanchez - Instrumentalista perkusyjny urodzony w Meksyku, od 18 lat na stałe mieszkajšcy w Polsce. Absolwent Akademii Muzycznej w Meksyku w klasie kontrabasu. Niezwykle ceniony sideman, znany m.in. ze współpracy z Ewš Urygš, Krzysztofem Œcierańskim, Annš Mariš Jopek, Justynš Steczkowskš, Ewš Bem oraz zespołem Raz Dwa Trzy. Jest zapraszany do udziału w najważniejszych europejskich festiwalach jazzowych m.in. w Ingolstadt Jazz Tage, International Jazz & Blues Festival, Kikinda w Serbii. Koncertował podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach oraz w Instytucie Polskim w Lipsku.

Tego koncertu nie można przegapić! Artyœci tak doceniani na œwiecie, to wielki zaszczyt dla nas, aby goœcić ich u siebie. Zapewniamy, że emocje które wywoła ten koncert, pozostanš na długo w Państwa pamięci. Œwięto Wszystkich Œwiętych i Zaduszki, to dni w których spotykamy się ze swoimi bliskimi. Zachęcamy do przyjœcia w szerszym gronie, aby wspólnie zakończyć te dni przy nastrojowej muzyce.Bilety dostępne w recepcji DKŁ lub online

kup bilet na www.e.bilet.plDo góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki